Skip links

Łagodzin

Osiedle Spokojna

Dowiedz się więcej

CHEĆKO Residential Developments oferuje Państwu kompleks domów jednorodzinnych, które łączą w sobie funkcjonalność użytkowania, nowoczesne technologie oraz najwyższe standardy wykończenia. Łatwy dostęp do infrastruktury miejskiej, a także bliskość natury sprawia, że jest do idealne miejsce, aby budować lepszą przyszłość.

Osiedle o powierzchni blisko 1 ha, zlokalizowane przy ulicy Spokojnej w Łagodzinie (gm. Deszczno), to zespół 8 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, usytuowanych na działkach o powierzchni 1000 m2 każdy.

Każdy z domów składa się z dwóch dwupoziomowych mieszkań z niezależnymi podłączeniami do sieci wodociągowej, elektroenergetycznej i osobnymi zbiornikami bezodpływowymi. Do każdego z mieszkań przypada 1 miejsce postojowe we wbudowanym garażu i 1 przed budynkiem, na podjeździe.

Jesteśmy świadomi, iż idealny dom to nie tylko budynek, lecz także odpowiednie zagospodarowanie terenu inwestycji, dlatego mieszkania posiadają niezależne furtki oraz rozwierne bramy, zaś części wspólne oraz podjazdy zostaną wyłożone kostką brukową – a to wszystko dla komfortu i bezpieczeństwa mieszkańców.

Oferujemy Państwu ok. 138 m2 powierzchni użytkowej mieszkania dwupoziomowego oraz ok. 350 m2 własnego terenu zielonego

Układ funkcjonalny

Cenimy sobie wygodę i indywidualne potrzeby przyszłych mieszkańców, dlatego umożliwiamy zmianę aranżacji ścian działowych na etapie budowy

Parter

 • wiatrołap 4.65 m2
 • garaż 17.59 m2
 • pomieszczenie gosp. 2.89 m2
 • hol 4.62 m2
 • pokój 9.98 m2
 • toaleta 2.59 m2
 • spiżarnia 1.40 m2
 • salon 23.77 m2
 • aneks kuchenny 7.62 m2

Piętro

 • hol 4.79 m2
 • pokój 14.41 m2
 • pokój 13.09 m2
 • garderoba 5.49 m2
 • pokój 14.36 m2
 • łazienka 10.44 m2

Nasze domy dzięki zastosowanym nowoczesnym technologiom zapewnią wygodę, oszczędność oraz wysoki komfort życia

Zastosowane technologie:

FOTOWOLTAIKA

Każdy z domów wyposażony jest w panele fotowoltaiczne umieszczone na dachu dla potrzeb zasilania domu, co znacznie obniża koszty związane z eksploatacją domu.

OGRZEWANIE PODŁOGOWE

W połączeniu z fotowoltaiką oraz pompą ciepła, rozwiązanie to jest nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim ekonomiczne i ekologiczne.

POMPA CIEPŁA

System grzewczy, który jest jednocześnie bardziej oszczędną i ekologiczną alternatywą dla wszelkiego rodzaju kotłów. W dużym stopniu przyczynia się do znacznego obniżenia kosztów eksploatacji domu, dostarczając ciepło przy minimalnym zużyciu energii elektrycznej.

REKUPERACJA

System wentylacji mechanicznej umożliwiający ogrzewanie świeżego powietrza nawiewanego do domu, a także oczyszczanie go z zanieczyszczeń i alergenów. Rozwiązanie to pozwala również na usuwanie z pomieszczeń wilgoci czy nieprzyjemnych zapachów, cechując się jednocześnie wysoką energooszczędnością.

INTELIGENTNY DOM

System pozwalający domownikom na kontrolę nad domem, nawet znajdując się poza nim. Nowoczesna technologia zapewniająca wygodę i przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Dzięki niej mieszkańcy mogą m.in. włączać/wyłączać oświetlenie, bądź urządzenia podłączone do gniazdek elektrycznych, kontrolować temperaturę w pomieszczeniach, zamykać/otwierać rolety zewnętrzne lub bramę, czy oglądać wideo na żywo z monitoringu.

IDEALNA LOKALIZACJA I KAMERALNOŚĆ

Ciche osiedle domów jednorodzinnych otoczone enklawą terenów zielonych, a także bliskość infrastruktury miejskiej, sprawia, że jest to odpowiednie miejsce dla wszystkich, którzy cenią sobie zarówno spokój i prywatność, jak również sąsiedztwo miasta.

4 minuty

rowerem od plaży Zalewu w Karninie

7 minut

samochodem od zjazdu z trasy S3

11 minut

samochodem do Galerii Nova Park

12 minut

samochodem do centrum Gorzowa Wlkp.

Najwyższa jakość wykonania

Do budowy naszego osiedla domków jednorodzinnych stosujemy tylko i wyłącznie wysokiej klasy materiały.

żelbetowa, ocieplona i energooszczędna płyta fundamentowa

murowane z wytrzymałych bloczków Silka 24 H+H, ocieplone styropianem grafitowym o grubości 20 cm

prefabrykowane Rector

wiązarowy, kryty szarą, płaską dachówką

Skontaktuj się z nami!

Jesteś zainteresowany kupnem naszego domu? A może masz dodatkowe pytania? Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

664 938 834

Szanujemy Twoją prywatność. Nie udostępniamy Twoich informacji.